Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • Wólka sprzed lat

  Jeśli posiadasz stare fotografie przedstawiajace Wólkę z dawnych lat prześlij je. Posłużą one do stworzenia unikalnej galerii, dzieki której będziemy mogli zatrzymać czas z tamtych lat.

  Czytaj więcej
 • Wólka w XIX w.

  Pan Wiesław Milewski, który pochodzi z Wólki Kikolskiej nadesłał fotokopie dokumentów swoich przodków z XIX w. i opowiedział ich historię.

  Czytaj więcej
 • Czyn społeczny

  Wspólna praca w pocie i znoju, połączyła pokolenia by jak za lat minionej epoki budować swoją Ojczyznę.

  Czytaj więcej
 • Wólka w Łazienkach Królewskich

  W dniu 23.07.2017 roku mieszkańcy Wólki Kikolskiej oraz Zapiecek wybrali się na wycieczkę do Warszawy. W programie był koncert Chopinowski pod pomnikiem Chopina w Łazienkach Królewskich ...

  Czytaj więcej
 • Dożynki 2018

  W dniach 8-9 września 2018 r. odbyły się gminno-parafialne dożynki w gminie Pomiechówek.

  Czytaj więcej
 • IV Wólczyński Spływ Kajakowy 2017

  "Ach jak przyjemnie kołysać się wśród fal" chciałoby się śpiewać. IV Wólczyński Spływ Kajakowy można uznać za udany i przechodzi powoli do historii. Pogoda dopisała, kajakarze również...

  Czytaj więcej
Dzisiaj jest: 26 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

kasa        Uprzejmie zawiadamiam mieszkańców sołectwa Wólka Kikolska, iż w dniu 17.03.2019 r. (tj. niedziela) w godzinach od 17:00 do 19:00 w świetlicy wiejskiej będę przyjmował I ratę podatku rolnego.

Z poważaniem
Sołtys - Marcin Ruciński

szkolenie      MODR, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Pomiechówku zapraszają na szkolenia, które odbędą się 22.03.2019 r. (piątek) o godz. 11.00 w  budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pomiechówku, ul Ogrodnicza 6

wybory      Wyborcze zebranie wiejskie sołectwa Wólka Kikolska odbędzie się w dniu 04 marca 2019 roku (poniedziałek) o godz. 20:15 w świetlicy wiejskiej w Wólce Kikolskiej  w celu przeprowadzenia wyboru sołtysa i rady sołeckiej.
Dla prawomocności zebrania wymagana jest osobista obecność co najmniej 1/5 uprawnionych do głosowania mieszkańców sołectwa. Jeżeli w wyznaczonym terminie zabraknie quorum, zebranie odbędzie się w tym samym dniu, po upływie 15 minut od pierwszego terminu.