Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • Wólka w Łazienkach Królewskich

  W dniu 23.07.2017 roku mieszkańcy Wólki Kikolskiej oraz Zapiecek wybrali się na wycieczkę do Warszawy. W programie był koncert Chopinowski pod pomnikiem Chopina w Łazienkach Królewskich ...

  Czytaj więcej
 • Wólka w XIX w.

  Pan Wiesław Milewski, który pochodzi z Wólki Kikolskiej nadesłał fotokopie dokumentów swoich przodków z XIX w. i opowiedział ich historię.

  Czytaj więcej
 • Wólka sprzed lat

  Jeśli posiadasz stare fotografie przedstawiajace Wólkę z dawnych lat prześlij je. Posłużą one do stworzenia unikalnej galerii, dzieki której będziemy mogli zatrzymać czas z tamtych lat.

  Czytaj więcej
 • IV Wólczyński Spływ Kajakowy 2017

  "Ach jak przyjemnie kołysać się wśród fal" chciałoby się śpiewać. IV Wólczyński Spływ Kajakowy można uznać za udany i przechodzi powoli do historii. Pogoda dopisała, kajakarze również...

  Czytaj więcej
 • Czyn społeczny

  Wspólna praca w pocie i znoju, połączyła pokolenia by jak za lat minionej epoki budować swoją Ojczyznę.

  Czytaj więcej
 • Dożynki 2019

  W dniach 7-8 września 2019 r. odbyły się gminno-parafialne dożynki w gminie Pomiechówek.

  Czytaj więcej
Dzisiaj jest: 27 Styczeń 2021    |    Imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław

ksiadz po koledzie        W tym roku z powodu koronawirusa kolęda będzie odbywać się w innej formie. Księża nie będą odwiedzać domów parafian, lecz parafianie z poszczególnych sołect, ulic będą uczestniczyć w Mszy św. w ich intencji.
Msza święta w intencji mieszkańców Wólki oraz Kikół odbędzie się 5 stycznia, tj. wtorek o godz. 18:00.

spis rolny m        Rolniku, jeśli nie posiadasz komputera z dostępem do Internetu, a chcesz dopełnić obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym, skorzystaj z Gminnego Punktu Spisowego. Informujemy, że od 1 września 2020 r. został uruchomiony Gminny Punkt Spisowy w Urzędzie Gminy Pomiechówek przy ul. Szkolnej 1a.

kasa        Uprzejmie zawiadamiam mieszkańców sołectwa Wólka Kikolska, iż w dniu 15.09.2020 r. (tj. wtorek) w godzinach od 17:00 do 19:00 w świetlicy wiejskiej będę przyjmował III ratę podatku rolnego.

Z poważaniem
Sołtys - Marcin Ruciński